Pro střední školy

Interaktivní seminář pro žáky 1.-4. ročníku gymnázií a středních škol a kvinty - oktávy víceletých gymnázií. Vše, co by dospívající měli o etiketě vědět zábavnou formou za 45 minut - zkrátka to, co žáky v tanečních nenaučili a bez čeho se neobejdou.

Tento seminář navazuje na již získané znalosti žáků a dále je rozvíjí. Jde zejména o běžné společenské příležitosti - návštěva, cestování, návštěva divadla, koncertu, kina, stolování, představování, současný pohled na gender problematiku nebo třeba oblíbenou netiketu - tedy etiketu na internetu. Praktické ukázky, zábavná forma, mladý lektor - to jsou záruky co největšího přínosu pro účastníky. A mnohdy se i přihlížijící pedagogové dozví něco, co o etiketě vůbec netušili :-)

Cenově jsou kurzy příznivé, což ocení i rodiče dětí – obvykle 40-50 Kč na žáka a hodinu. Maximální počet žáků v jedné skupině je 30.

V dnešní době, kdy se vytrácí často i základní slušnost, je tato zábavná přednáška pro dospívající velkým přínosem.

 

Motto:

Nechceme, aby žáci Vaší školy znali části fraku. Chceme, aby se dokázali zachovat ohleduplně a taktně v každé společenské situaci - a to je také naučíme.