Pro základní školy

Náš nejoblíbenější interaktivní seminář s podtitulem "Co s chlebíčkem spadlým na zem," který jsme úspěšně realizovali ve stovkách tříd. Seminář v délce 45 minut je určen pro žáky 8. a 9. tříd.

Zábavné interaktivní semináře žáky dle věku poutavě seznámí se základními pravidly společenského chování, slušnosti a taktu. Standardní kurz trvá 45 minut a je tedy optimálně zařaditelný do rozvrhu Vaší školy. Seminář je vedený mladým lektorem, který má díky svému věku skvělou možnost žáky zaujmout a předat jim co nejvíce dovedností.

Na co se seminář zaměřuje? Především na to, aby žáci nebrali etiketu jako něčeho zastaralého a nepotřebného. Žáci si zopakují společenskou nerovnost, zdravení a dozví se jak se chovat při telefonování, cestování, stolování. Bezpečně rozliší typy společenských příležitostí a oděvů. Budou vědět, jak předejít společenským trapasům a co dělat, pokud už k němu dojde. Zaměříme se i na nejčastější prohřešky v hygieně a podíváme se na rozdíly etikety v jiných zemích. A to vše zábavnou formou, kdy se žáci zapojují do diskuzí, kvízů a úkolů.

Cenově jsou kurzy příznivé, což ocení i rodiče dětí – obvykle 40-50 Kč na žáka a hodinu. Maximální počet žáků v jedné skupině je 30.

V dnešní době, kdy se vytrácí často i základní slušnost, je tato zábavná přednáška pro děti a dospívající velkým přínosem.

 

Motto:

Nechceme, aby žáci Vaší školy znali části fraku. Chceme, aby se dokázali zachovat ohleduplně a taktně v každé společenské situaci - a to je také naučíme.