Reference

Od roku 2010 proběhly naše semináře v desítkách firem a institucí, seminářů pro školy se zúčastnilo několik tisíc studentů na školách po celé republice. Z řady referencí vybíráme (a další Vám v případě zájmu ochotně zašleme):

Firmy a instituce

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích: "Kurz etikety byl pro všechny účastníky velmi přínosný. Členové katedry včetně mě ocenili, že kurz byl jak teoretický, tak i praktický a současně hlavně interaktivní. Vaše prezentace byla detailně připravena a rozpracována, studijní pomůcky byly k dispozici a přínosné. Všechny naše dotazy a otázky jste srozumitelně zodpověděl. Děkujeme Vám a věříme, že spolupráce mezi námi bude i nadále pokračovat." Referencí je nám paní doc. Ing. Darja Holátová, Ph.D.

CZ LOKO, a. s.

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.

Mendelova univerzita v Brně

Městský úřad Orlová

... a další

Školy

ZŠ Marjánka, Praha 6: "Od žáků byly ohlasy bezprostředně po přednášce velice kladné... rádi bychom se opět na Vás obrátili s možností další přednášky pro naše žáky."

ZŠ Špitálská, Praha 9

ZŠ Eden, Praha 10

ZŠ Tusarova, Praha 7: "...dovolte mi, abych Vám ještě jednou poděkovala za včerejší přednášky. Mezi dětmi měly velmi příznivý ohlas..."

ZŠ Nedvědovo náměstí, Praha 4

ZŠ Brankovice: "Přestože děti očekávaly seminář se smíšenými pocity, nevěděly, co je čeká, byly mile překvapeny. Na kurzu oceňovaly hlavně jim blízké pojetí (vtipná videa, využití prezentace, Váš přístup k nim), akční průběh semináře (dle jejich slov: "stále se něco dělo, nenudili jsme se") a samozřejmě spoustu nových poznatků."

ZŠ Chvaletice: "Žáci byli aktivně zapojeni a odnesli si nové informace."

ZŠ Tyršova, Židlochovice

ZŠ Komenského, Chropyně: "Struktura besedy byla dobře rozvržena a vhodně realizována na jednu vyučovací jednotku. Zaujali jste i děti, kterým je těžké se zavděčit..."

ZŠ Bohuňovice

ZŠ Hulín

ZŠ Kozelkova, Chlumec n. Cidlinou

... a řada dalších

 

Přidejte se i vy k řadě spokojených škol a institucí!

Nepracujeme zadarmo.

Ale největším zadostiučiněním z dobré práce je pro nás chvíle, kdy po konci semináře za lektorem přichází náctiletí žáci, které téma oslovilo a zajímají se, kde se o etiketě mohou dozvědět více.